Otwarte Kadzie

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Biznes

Planowanie wakacji

Nareszcie nadeszło nasze wymarzone lato. Dalej muszę chodzić do swojej pracy, jednakże zaczęłam ostatnio rozmyślać o przyszłych wakacjach. Urlop zaplanowałam na początek przyszłego miesiąca, także już za parę chwil będę mogła wreszcie wypocząć. Swoje wczasy zorganizowałam w taki sposób, że mam pewność, iż będą one niesamowitą przygodą!

Najpierw z przyjaciółmi chcieliśmy wyjechać za granicę. Każdego roku odwiedzamy Chorwację, a ona w ogóle nam nie powszednieje, jednak w tym roku zapragnęliśmy spróbować czegoś całkowicie innego. A jeśli odwiedzilibyśmy bałtyckie morze? W końcu Bałtyk również jest całkiem ciekawym miejscem, a odpoczynek w Polsce nie musi oznaczać za każdym razem wylegiwania się na piasku. Dodatkowo, aktualnie nie chcę jakoś wyjeżdżać ze swojego państwa, ponieważ martwi mnie to, co dzieje się za granicą. Wolę przeczekać ten straszny etap we własnym bezpiecznym państwie.

Urlop przeżyję więc gdzieś nad Morzem Bałtyckim. Nie planuję jednak nocować w luksusowym, hotelowym pokoju, ponieważ postanowiliśmy znaleźć sobie miejsce na polu namiotowym. Wyruszamy ze swoimi namiocikami i śpiworami, rozbijamy obóz, a następnie robimy sobie małą szkołę przetrwania. Chcemy zabrać z domu minimalną kwotę pieniędzy i spróbować przeżyć wspaniałe wczasy niskim kosztem. Będziemy kąpać się, opalać się, spacerować i zwiedzać co bardziej interesujące okolice, za co praktycznie nic nie zapłacimy.

Jestem tak rozentuzjazmowana całym planem, że już odliczam dni do wyczekiwanego urlopu. Jedziemy pociągiem, tak więc sama podróż będzie całkiem ciekawa, ponieważ ostatnim razem jechałam koleją wiele miesięcy temu. A najwspanialsze jest to, że w końcu będę w stanie spędzić więcej czasu ze swoimi przyjaciółmi. Ubóstwiam ich wszystkich, więc nasze wakacje z pewnością będą udane!